אהבה בשחקים

להציע נישואין היום זה כבר לא משימה קלה כמו בעבר, אתם נדרשים למקוריות, להשקיע מחשבה, לפעמים תעוזה ואל נשכח את הרומנטיקה שבלעדיה אין סיכוי שתזכו לשמוע "כן".

טיסה רומנטית על רקע השקיעה דודי עשה את זה באויר, תוך כדי טיסה וכמעט בלי להתרגש.
מטוס הססנה רץ על המסלול כשהוא צובר תאוצה ומקץ שניות המריא לתצפית מרהיבה מעל נופיה של ארצינו כשיעדינו צפונה לראש פינה.
דודי ונירית,סטודנטים צעירים, הוא למשפטים והיא לפסיכולוגיה, הכירו באוניברסיטה לפני שנתיים, עברו להתגורר יחד והחלו לדבר על חתונה. "היה לי ברור שאת הצעת הנישואין אני הולך לעשות בדרך הכי מקורית ורומנטית שאפשר" מספר דודי וכשחבר שלאחרונה חגג יום הולדת והופתע ע"י חברתו בטיסה רומנטית פרטית, סיפר לי על החוויה, ידעתי שמצאתי את מבוקשי".
חולפים ליד ארובות חדרה, נושקים להר תבור ומקץ דקות מתגלה הכנרת. מי שטרם ראה אותה ממעוף הציפור מחובק ע"י בן זוג אוהב, לא חווה רומנטיקה אמיתית...
נחיתה רכה בראש פינה ומונית שתואמה מראש מעבירה אותם למסעדה משובחת. מקץ כשעה וחצי של חוויה
גסטרונומית יוצאים לטיול באתריה הקסומים של המושבה. ביקור באתר במשוחזר, הגלריות ובית השוקולד
המפורסם (מומלץ לטעום מהמבחר המדהים ואף לקחת הביתה).
ממריאים חזרה הביתה, נירית עדיין לא יודעת מה מצפה לה. דודי ממתין שנגיע לתצפית המרהיבה
ואז זה קורה... טבעת נשלפת מהכיס, מצלמת וידיאו שהוכנה מבעוד מועד מתחילה לצלם ולתעד את הרגע ודודי מציע לנירית נישואין. נירית בהלם, ואחרי שהיא מנגבת את הדמעות היא כמובן מסכימה (היה לכם ספק ?!...).
מתקרבים לנחיתה (איך תל אביב נראית שונה לאור השקיעה...) ומקץ כמה דקות אנחנו על הקרקע, חוזרים למציאות. לפני שאנו נפרדים, דודי עוד מספיק ללחוש לי "ליום השנה לנישואינו תתכנן לנו טיסה מיוחדת..." עוד ניפגש.

כתב: בועז וולך - טייס ובעל חברת "אהבה בשחקים"