"זיווג משמיים"

מי מאיתנו לא מחפש זוגיות? כולנו בעצם. גם אם אנחנו כבר נמצאים בזוגיות מאושרת, הגבול לא נמתח שם. אנחנו עדיין מחפשים זוגיות טובה ולאו דווקא רומנטית גם בעבודה או בכל תחום שבו אנחנו נהנים להתעסק וממלא את חיינו.

בשביל כנרת מלכה,מאפרת במקצועה ועידן מימוני מנכ"ל חברת צילום אירועים –"אספוסה", הזוגיות הזו בתחום העיסוק שלהם הגיעה כהזדמנות פז ליצור משהו חדש וייחודי. כנרת מלכה, 28 ,היא למעשה אמנית איפור ועוסקת בתחום מעל ל-8 שנים, במהלך עבודתה הספיקה כנרת לצבור רפרטואר מרשים בתחום איפור ה BEAUTY, FASHION ואיפורי גוף והריון אומנותיים. נקודה חשובה שמבדילה את כנרת מרוב המאפרות היא שכנרת גם ציירת מוכשרת, פסלת ויוצרת ,נוסף על כך. דבר הבא לידי ביטוי בצורה מאוד בולטת בעבודתה. " כשאני מאפרת, אני נותנת לדמיון להתפרע, אני מאמינה שבכל אדם חבוי ילד קטן נטול גבולות,שאם רק ניתן לו במה וכלים נכונים יתקבל סיפור חדש ומרתק בכל פעם- ותמיד ברגע הזה האסוציאציה הראשונה שעולה לי היא: "פיטר פן-הילד הנצחי",וזו גישה שאני אישית מאוד מתחברת אליה,לחופש הביטוי. גם העירום הוא מאוד אמנותי בעיניי בהפקה הנוכחית ובכלל,ואם לא הייתי מציינת זאת לא נראה לי שמישהו היה שם לב בכלל שקטי הדוגמנית הראשית שלנו לבושה רק בצבעי גוף"

ESPOSA (אספוסה)- חברה המובילה בתחום צילום הארועים אשר מתמחה בזווית אומנותית, ראש פתוח, וראייה מרחבית כוללת דינמית וצעירה. ובעצם בכך מבדילה את עצמה מנורמות שהיו קיימות עד היום, כמובן עם שמירה על הקו הקלאסי והנקי למי שחפץ בכך, וזהו היופי ב- " ESPOSA". ב" ESPOSA " צוות צלמים מוכשר, שיודעים להתאים עצמם ולהתחבר לקו המחשבה של הלקוח ולהוציא לפועל ולבטא את רחשי ליבו של כל אחד ואחד ולהביא את התוצאה לתמונה הטובה ביותר, שאפילו אלף מילים לא יספיקו לתאר את שעובר על הצופה.

עידן מימוני,30, הוא מנכ"ל חברת צילום " ESPOSA " ,מתמחה ועוסק בצילום אירועים מעל ל- 11 שנים. לעידן יש סטודיו מוביל לצילום בגדרה וברחובות ובהם הוא מבלה את שעותיו היצירתיות בהשחזת עדשת המצלמה וניהול העסק במרץ ובאהבה רבה עם צוות מקצועי ונאמן מול קהל לקוחות רחב מכל רחבי הארץ.

עידן תמיד רצה לנסות משהו חדש יותר, לפרוץ קצת מעבר לגבולות צילומי האירועים ולגעת בצד הפרוע והבועט של הצילום. "מבחינתי, להיות מאחורי הקלעים, זו עבודה מאתגרת ורצופה בהנאה ואנדרנלין, החוויה של להתבונן דרך העדשה,פשוט לוקחת אותי למקומות קסומים" "הגישה שלי בצילום היא כשאני מצלם ומביים אני פשוט נותן לדמיון לבוא לידי ביטוי דרך התמונה, בין אם זה מצולם במקום הכי הרוס,מלוכלך ולא אסטטי לעין, שם אני מרגיש את השליחות שלי: להפוך מקום שכזה ליצירת אומנות של ממש! עם תאורה נכונה קומפוזיציה מושלמת ופרספקטיבה נכונה. עם ידע וציוד מקצועי אפשר להפוך כל אבן לזהב"

שיתוף הפעולה בין כנרת ועידן החל בעצם כאשר כנרת ובן זוגה רכשו את שירותיו לאירוע חתונתם. עידן מימוני,מנכ"ל " ESPOSA ",וכנרת מלכה המאפרת גילו שיש להם המון במשותף ותמיד רצו ליצור משהו פרוע שקשור לתחום העיסוק שלהם, הנעל התאימה ומשם הקשר התהדק והתפתח והיצירתיות לא הפסיקה לפרוח. השניים החליטו לערוך הפקת צילומים אומנותית בחסות " ESPOSA ", שבעצם תשלב את שני העולמות של שניהם בתוספת "טוויסט" פרוע. הם לקחו את קונספט החתן כלה הכל - כך מוכר לעידן כצלם אירועים והחליטו להתפרע איתו בעזרת המכחולים של כנרת והתוצאות לפניכם.

מה בעצם ניסיתם להעביר באמצעות התמונות?

"ע"י הדוגמנית החצויה שמבטאת גם את החתן וגם את הכלה והדוגמנים שלצידה, יכולנו ליצור מגוון של סיטואציות המבטאות זוגיות, פנימית, חיצונית ואפילו משולשת בין המינים הזהים והשונים וללכוד את כל המצבים האלו בכל פריים ופריים"

מהי החוויה שרציתם להעביר לצופה?

"במבט ראשון, הצופה למעשה רואה תמונה די ברורה של הסיטואציה, אך לאחר מבט מעמיק, הוא מוצא עצמו מעניק פרשנויות מרובות לכל תמונה, מכיוון שמספר התרחישים הנגזר מתמונה יחידה, מדבר אחרת לכל צופה"

בסדרת תמונות יפיפייה, מעבירים אותנו כנרת ועידן חוויה זוגית "משולשת" שקשה להתנתק ממנה. בכל פעם שנתנתק מהצפייה בתמונות ונחזור אליהן לאחר זמן מה, נגלה סיפור חדש, חוויה חדשה ועולם חדש בכל תמונה ותמונה. תוצרת הפריה הדדית של שני אמנים מוכשרים שזיהו את הפוטנציאל בזוגיות העסקית שלהם ולא ויתרו על מימושו.

בנוסף לצמד המוכשר, קיים פקטור מהותי, אבי ברזילי. אבי,34, בעלים של של חברת "פרספקטיב" (PERSPECTIVE), המרכז לשירותי מדיה דיגיטלית המספקת שירותים בתחום הצילום,הגרפיקה והאינטרנט. אבי היה שותף פעיל בהפקה הייחודית מבחינת קריאטיביות והגרפיקה.

כיום עידן וכנרת פותחים את דלת סטודיו "אספוסה" לקהל הרחב ומציעים את כישוריהם לכל המעוניין בחוויית צילום ייחודית של שני אנשים שיוצרים מחוץ לקופסא.

בחווית היצירה היו שותפים :

  • סלון "טלי מתחתנת" בבעלות רחלי וטלי,זהו סטודיו אינטימי המציע מגוון שמלות כלה וערב בתפירה אישית או בייבוא מארה"ב.
  • דוגמנית ראשית " קטי סטאר ", 24, קנבס אנושי, דוגמנית וסטודנטית .
  • דוגמן ראשי "עבאדה ריין אלכס" דוגמן לבית H&A מאפר וקוסמטיקאי במרכז לטיפוח בדיזינגוף סנטר ת"א
  • דוגמנית "נופר משעלי" ,24, בעבר לסוכנות GO MANAGEMENT
  • דוגמנית "גל פרץ",20
  • סטייליסטית "שיר אוחנה", מעצבת אופנה סטיילינג ותדמיתנות,26,ת"א
  • עיצוב שיער מתחם טיפוח ויופי קובי ושוקי למספרת "O.K"גדרה

נכתב ע"י אספוסה צלמים