ציורי גוף בחתונות

מה זה ו למה זה
מאז שהורינו התחתנו אי שם במאה הקודמת חתונות השתנו לבלי הכר והן כיום הרבה יותר מרק חופה קידושין וריקודין (:

הדברים שנשארים עמנו לאחר אותו ערב של פעם בחיים הם הזיכרונות, החוויות, והתמונות. הערך המרכזי שאותו מחפשים הזוגות של היום לתת לעצמם ולאורחיהם , אם כן, הינו הייחודיות. כל מה שקשור בחתונה נועד לעשותה כמה שיותר מיוחדת, מחדשת, מרגשת ובסופו של דבר נזכרת.

האטרקציה החמה של הקיץ הנוכחי שמביאה חדשנות וייחודיות זו הינה ציורי הפנים והגוף. הפיכת האורחים ליצירות אומנות מרקדות ברחבה. בשונה מקנבס רגיל, כל אדם שונה מחברו, כך שאלמנט הייחודיות יישאר לנצח וגם ציור דומה תמיד יהיה מעט שונה. מעצם מהותה נועדה אטרקציה זו לשבור תבניות מחשבה שהיו עד כה נהוגות בכל הקשור לאיך מקובל וראוי להיראות בחתונה.

מה ? בחתונה ?? אנשים מעוניינים בזה?
מסתבר שכן. ציורי פנים וגוף כבר זמן מה אינם נחלתו הבלעדית של חג הפורים ועושים את דרכם לאט לאט לכל אירוע ואירוע בשנה האחרונה. בשונה מהגימיקים שהיו נהוגים עד היום, מדובר בחוויה ומסע שכל אחד הבוחר להצטייר עובר, זו אטרקציה שממש נוגעת באנשים (:

 

הנשים לא חוששות להרוס את האיפור? הגברים מסכימים להסתובב עם ציור?
אין מדובר בחוויה השמורה לילדים בלבד אלא לכל אחד הבוחר להעצים יופיו בקישוט המתאים במיוחד עבורו. כל אדם הוא עולם ומלואו והציורים מותאמים לכל אחד אישית - יש שבאו מאופרות ומטופחות ורוצות רק קישוט או פרח שיבליט את יופיין, יש שילכו על עיצוב בולט יותר ויש שישחררו כל רסן (:


לכן גם הגברים, שהיה נהוג לחשוב שלא יעשו זאת כי זה נשי או ילדותי, מבקשים ציור שדווקא יבליט את גבריותם בדמות עיטור שבטי או חייתי וגם הנשים שהשקיעו שעות או מאות באיפור באות ומצטיירות. הציור רק מעצים את היופי ואינו חייב להיות על הפנים.

ההתמסרות, שבירת התדמיות הישנות על איך ראוי להיראות והחופש להיות ולממש דמיונות מביאים שחרור ופתיחות שמקפיצים את המסיבה בכמה רמות.

וזאת עוד לפני שדיברנו על ציורים בצבעי גוף שזוהרים בחושך בתאורת אולטרא סגול. זוהרים זה נחמד -  אבל מה אם האנשים עצמם זוהרים ? ומה אם נשלב את שניהם ביחד ?

מדובר ביותר מסלסול או שניים וכתיבה של שמות החתן והכלה דרשו לראות תמונות של המציע לפני וודאו שרמת הציור נותנת לכם את אפקט הwow  אותו אתם מחפשים.

מה לגבי בטיחות השימוש על העור ולכלוך של הבגדים?
הציור נעשה בצבעים המיועדים לשימוש על הפנים והגוף, אשר נבדקו דרמטולוגית במעבדות ונמצאו כהיפו-אלרגנים, בטוחים לשימוש על העור ומאושרים על ידי משרד הבריאות וה F.D.A האמריקאי. היות וכבל תחום מסתובבים חיקויים רבים מהמזרח לצבעים האיכותיים והבטיחותיים יש להקפיד כשאתם מזמינים אטרקציה זו שהצבעים משתמש נותן השירות הינם של החברות המובילות בתחום כגון TAG, DFX, CAMELEON ו FAB ולא של יצרן סיני לא ידוע. צבעי הגוף האיכותיים הינם צבעים מוצקים ולא נוזליים ואינם מתהדרים בשם שלא להם כגון למשל  בקבוקי ספריי עם צבע כימיקלי שקוראים לעצמם "צבע לקעקועי חינה" כאשר חינה היא למעשה אבקה טבעית מצמח הכופר המעורבבת עם שמנים אתריים ותבלינים. צבע נוזלי הינו פחות מדויק לעבודה ועלול להכתים היות ולוקח לו זמן רב יותר להתייבש. צבע גוף איכותי מגיע בצורה מוצקה ויבשה ומתייבש על העור בתוך כ 20-30 שניות ולאחר מכן לא זז אם לא יירטב ולכן גם לא צפוי ללכלך את הבגדים.

לאיזה סוגי חתונות זה מתאים?
ציורי פנים וגוף מתאימים לכל סוגי החתונות – בכל העונות ולכל המקומות. לחתונות צהריים מתאימים ציורים בצבעים רגילים (לא זוהרים) ולחתונות ערב מתאימים יותר ציורים זוהרים אך גם רגילים. לחתונות קיץ מתאימים יותר ציורים על חלקי הגוף שמזיעים פחות כגון הידיים החזה והרגליים בעוד שלחתונות חורף גם ציורי הפנים מבוקשים יותר. 

איזה עוד רעיונות יצירתיים ניתן לעשות עם ציורי גוף
ציורי הגוף אינם מתחילים או נגמרים בחתונה עצמה. ניתן לעשות צילומי זוגיות משולבי ציור ולהשתמש בתמונות ל save the dateהחדשנים אך שמרנים יבחרו אולי בעיטורים או ציורי פנים בעוד שהאמיצים יותר יבחרו בציורים מלאים כבתמונה. שמתם לב שהם אינם לובשים חלק עליון אלא ציור בלבד ? למעשה הם גם ערומים וגם אינם חשופים.

ניתן לקיים סדנאות חוויתיות של ציורי גוף למסיבות רווקים ורווקות שישברו את השטנץ המוכר והידוע וישברו כל קרח בתוך דקות (:

כיצד ציורי גוף משתלבים עם אטרקציות חתונה שכבר קיימות פופולריות
ציורי גוף משתלבים היטב עם כל אטרקציה שכבר קיימת ומעצימים את ייחודה ויופייה. במקום מגנטים רגילים של האנשים חשבו שמגנטים רבים ייצאו של אנשים מצויירים, או שלצד הפרחים ששזרה שוזרת הפרחים יצוירו שושנים וורדים. ציורי הפנים והגוף למעשה הינם בתחילת דרכם בדיוק כפי שהיו המגנטים לפני כמה שנים ואטרקציות רבות אחרות. ועכשיו זה הזמן להיות חדשניים יצירתיים ומקוריים עמם בחתונה שלכם.

 

כתב: אחיהוד שפיר, אהבה בצבעים
ציורי פנים וגוף: אחיהוד שפיר, אהבה בצבעים
איפור יופי בתמונות החתן כלה: חגית הרן
צילום: דודי חן