סטודנטים נישאים כפרוייקט

מהות האתר סטודנטים נישאים – הרעיון והמחשבה

סטודנטים וסטודנטיות יקרים

הננו שמחים להעלות לרשת את האתר החדשני והבלעדי שיפתח לכם דלת קצת אחרת, דלת שתאפשר לכם לארגן את היום החשוב בחייכם בדרך המתאימה ביותר עבורכם.

אנו מאמינים כי ההחלטה להתחתן היא ההחלטה החשובה והמשמעותית בחיינו. כשאנו מגיעים להחלטה אנו רוצים שהטקס והארוע יהיו תואמים למשמעות העצומה שתהיה לארוע על חיינו כי כדברי הסבתות: "היום שלפני החתונה לא יהיה דומה ליום שאחרי...."

מתוך מודעות לקשיים האובייקטיבים והספציפים לאוכלוסית הסטודנטים נולד הרעיון ליצור קטלוג ובהמשך אתר שימשיכו ויובילו את התפיסה כי האוכלוסיה הסטודנטיאלית בארץ הינה ראויה להיות שוות זכויות כמו כל אוכלוסיה סטודנטיאלית ברחבי העולם. לידיעתכם, סטודנטים כמעט בכל רחבי העולם זוכים להתחשבות דקדקנית מצד הממשל בכל הוצאות המחייה (לימודים, דיור, דלק וכדומה), שלא בדומה לנעשה במדינתינו ה"מתחשבת והדואגת לצעיריה..."

האתר הוא המשך לקטלוג סטודנטים נישאים - קטלוג ההנחות לקהל הסטודנטים הנישאים היוצא מזה כ-6 שנים ברציפות. באתר תמצאו מידע רב הנחוץ לארגון הארוע ומבחר גדול של נותני שירותים בפריסה ארצית.

אלה יוכלו לסייע ולספק את הנדרש כדי שהארוע החשוב יהיה מעוצב ומאורגן כך שיוכל להתאים בצורה האופטימלית לטעמכם ו"כיסכם"...

כל ההטבות וההנחות המגיעות לכם מתוקף היותכם סטודנטים העושים את צעדיהם הראשונים בבניית חיים חדשים, מרוכזים באתר בטבלה מסודרת במדור האינדקס.

בכל פניה טלפונית יש לציין כי פנייתכם מתבצעת באמצעות האתר סטודנטים נישאים ועם ההגעה יש להציג תעודת סטודנט (של אחד מבני הזוג)

בכבוד רב,
צוות העורכים
סטודנטים נישאים