כיצד תכיני את עצמך ליום החתונה


עונת החתונות כבר התחילה ובתור מאפרת שמלווה עשרות כלות בשנה חשוב שתכיני את עצמך כמה שאפשר ליום החתונה.

קבלי ממני כמה טיפים שיעשו לך את יום החתונה הרבה יותר קל ופשוט:

 1. טיפול פנים 
  מומלץ לעבור טיפול פנים לניקוי עור הפנים והסרת הקומודונים עד שבועיים לפני החתונה. לאחר טיפול פנים העור שלנו עובר התחדשות המלווה ביובש, התקלפות העור ואדמומיות,  לכן מומלץ שטיפול הפנים לא יהיה סמוך לאירוע על מנת שעור הפנים יהיה רענן וזוהר ביום החתונה.
 2. הזנת העור ושתייה מרובה 
  העור שלנו בחודשי הקיץ נוטה להתייבש לכן חשוב מאוד למרוח את עור הפנים כולל צוואר בקרם לחות בכל יום ולהרבות בשתייה. האיפור יראה ויצטלם הרבה יותר טוב – מניסיון.
 3. סידור גבות והסרת שפם 
  חשוב לסדר גבות ולהסיר שפם כ 3-4 ימים לפני החתונה בנות שיש להם עור רגיש לאחר טיפול כזה יוצא פצעונים ואדמומיות שעוברת רק אחרי יומיים. יש מקרים שהמייקאפ לא נמרח טוב באיזור השפה או מעל הגבה כאשר המריטה הייתה יום לפני האירוע.
 4. שיזוף
  נכון, אנחנו רוצים להיות עם מראה שזוף ומושלם אך בהרבה מקרים אנחנו גורמות לתוצאה הפוכה. שיזוף ע"י השמש מייבש את עור הפנים וגורם לפיגמנטציה. שיזוף בהתזה בהרבה מקרים משאיר סימנים לא אחידים או משאיר פיגמנט צהבהב שלא מחמיא כלל. בשני המקרים מאוד קשה להתאים מייקאפ שיסתיר את כל הנזק שנגרם. כיום למאפרים יש המון טכניקות איפור שיגרמו לך להיראות שזופה וזוהרת סמכי על המאפר/ת שלך.
 5. סגנונות איפור
  אל תתאפרי רק על פי צו האופנה זה לא נכון , טרנדים משתנים בכל שנה. חשוב שסגנון האיפור שבחרת ליום החתונה יתאים לך ולאישיות שלך, המטרה היא שבעוד כמה שנים שתפתחי את אלבום התמונות את עדין תיהיה מרוצה מהאיפור ולא תרגישי שהתחפשת.
 6. ספריי רענון/ קיבוע
  מומלץ להצטייד בספרי רענון לקיבוע האיפור בחום ולמראה משי לרסס שכבה דקה במרחק של 30 ס"מ ולתת ללחות להיספג לבד (בדרך כלל זה כ 30 שניות), חשוב לא לרסס על השיער. בימי הקיץ החמים בזמן צילומים או על רחבת הריקודים זה בדיוק מה שצריך רענון מהיר, לא להגזים זה ממכר.
 7. רשימה 
  לחץ החתונה גובר ואת בטח לא רוצה לשכוח כלום באותו היום הכיני מבעוד מועד רשימה עם הדברים שאת חייבת שהיו בתיק שלך כך לא תפספסי כלום ותהיה רגועה.

עינב שלום