טיפים למתחתנים לבחירת מפעיל זיקוקים

חתן וכלה יקרים קודם כל מגיע לכם מזל טוב עוד מעט אתם מתחת לחופה. והנה הגיע הרגע לסגור את האטרקציה הכי שווה זיקוקים בחתונה!

מירב - מדיה בר

לפני שאתם עומדים לסגור עם המפעיל שלכם הנה כמה טיפים מאוד חשובים שהרבה אנשים לא יודעים ומחובותינו כמפעילים לעדכן אתכם (הנושא מדבר על כל סוגי הזיקוקים מזיקוקים לשמים, זיקוקים לשדרת החופה, זיקוקים לריקוד סלאו וכיו"ב

  • כשאתם באים לסגור את נושא הזיקוקים קודם כל אתם מחויבים לבדוק עם האולם האם ניתן בכלל לקיים זיקוקים בפנים או בחוץ.
  • הדבר הכי חשוב שאתם חייבים בכדי לסגור את המפעיל זיקוקים שלכם הוא לבדוק האם יש למפעיל רישיון להפעלת זיקוקים חוקי, כי מחובתכם כחתן וכלה הוא לדאוג לשלומכם ולשלומם של האורחים שלכם, כיון שזיקוקים הוא חומר נפץ לכל דבר וגם לזיקוקים נדרש רישיון ע"י משרד התמ"ת. מפעיל זיקוקים חוקי עובר קורס של משרד התמ"ת והרישיון נראה בדיוק כמו רישיון נהיגה עם תמונה עדכנית של המפעיל, שם ושם משפחה של המפעיל, מס' תעודת זהות, מס' תעודה ותוקף הרישיון.
  • הדבר השלישי שחשוב לא פחות זה לבקש מהמפעיל שאיתו סגרתם שישלח לכם בפקס/ במיל את הרישיון שלו ומחובתכם לבדוק שביום האירוע מי שמופיע על גבי הרישיון, הוא זה שאכן יבוא להפעיל לכם את הזיקוקים ולא ישלח מפעיל אחר במקומו! ובמידה והוא שלח מפעיל אחר מטעמו שלמפעיל החדש יהיה רישיון גם כן!

במדיה בר אטרקציות לאירועים יש מפעיל עם רישיון להפעלת זיקוקים חוקי ואנו עובדים עם זיקוקים שעברו תו תקן.

מירב - מדיה בר