לירז סולומון- איפור ועיצוב שיער


לירז סולומון הינה מאפרת ומעצבת שיער לאירועים, הפקות אופנה, תכניות טלוויזיה ובפרט לכלות. לירז הינה אחת מהמאפרות והמסרקות המבוקשות והעסוקות בארץ בטלויזיה ובקולנוע בתכניות כמו: בערוץ חדשות i24 news- חדשות המזרח התיכון לח"ול, בתכניות ריאליטי כמו: גוט טאלנט, מאסטר שף, הכוכב הבא, איפור ושיער לכל פרוייקטי הגמר של בי"ס שנקר לעיצוב וסטיילינג. בין המאפרות של "סלבס" לפעמים כמו: מגי טביבי, שפיטה, סוראיה טורנס, פרסומות לקוקה קולה, פרסומות לח"ול ועוד.

כמוכן נכתבו לא מעט כתבות על יצירותיה של לירז, להלן קישור לאחת מהכתבות. http://saloona.co.il/blog/pridecolours/ . באחת מהכתבות שנכתבו עליה אומרת לירז בריאיון שנערך עימה כי היא מאמינה שכלה ביומה החשוב בחייה צריכה להיות טבעית אך מיוחדת במינה שלא ראו כמותה עד אותו יום!

"כאשר אני מגיעה לכלה, מה שחשוב לי זה החיוך שלה, מבחינתי ברגע שכלה יוצאת עם חיוך אני עשיתי את עבודתי.

מה שמייחד אותי זו תשומת הלב לכלה למשפחתה ולחברותיה ביום החתונה, החל משלב ההיכרות הראשונית עימי, עד להתייעצויות בכל מה שקשור לחתונה ועד ליציאה לצילומי החתונה בה אני הופכת אותה לנסיכה בידיוק כמו באגדות ."

אשמח שתבואי למפגש הכרות איתי על מנת שאוכל להכיר אותך, את האופי שלך ולהתאים עבורך את האיפור והשיער שמתאים במיוחד לך שתהיי כלה מהממת!