לירז סולומון- איפור ועיצוב שיער


לירז סולומון

מאפרת ומעצבת שיער לכלות, אופנה, טלוויזיה וקולנוע.

כיום, לירז היא אחת מהמאפרות העסוקות בישראל, בוודאי ראית את העבודות שלה בפרסומת של חברת שטראוס, בקטלוג של מגה ספורט או הפרסומת הבלתי נשכחת של שתי כלות לחברת פורד. כמו כן לירז מאפרת ומעצבת שיער בתכניות כמו הזמר במסכה, הקינוח המושלם ועוד...

ואין סוף עבודות שלה התפרסמו במגזינים כמו מנטה, כלכליסט ולאישה. יחד עם ההצלחה המסחררת של לירז בעולם הפרסום והאופנה, היא לא מוותרת על האהבה האמיתית שלה, איפור ועיצוב שיער לכלות.

"הזכות ללוות את הכלה שלי ביום הכי מיוחד בחייה מסווה לי אושר וסיפוק ענקיים. כשאני מגיעה לאפר כלה, אני מתמסרת לה כל כולי. חשוב לי שהיא תצא טבעית אך מיוחדת, חשוב לי להתאים לכל אחת את הסגנון הייחודי שלה. החיוך של הכלה כשהיא רואה את עצמה מאופרת ומסורקת כפי שהיא חלמה, שווה את הכל, זה האושר האמיתי שלי בעבודה" הייחודיות של לירז נמצאת בשירות אישי, בוטיקי ומוקפד מאוד.

החל משלב ההיכרות הראשונית, דרך התייעצויות בכל מה שקשור לחתונה ועד ליציאה לצילומים וליווי לאולם. הכלה של לירז, תזכה ליחס וליווי VIP בדיוק כמו שמגיע לה ביום החשוב בחייה. אני מזמינה אותך לתאם איתי מפגש הכרות, כדי שאוכל להכיר אותך, את האופי שלך ולהתאים עבורך את המראה המושלם ליום המאושר בחייך.

מחכה להתרגש יחד איתך!!