אירית ולאון תיעוד חתונות


אנחנו מאמינים שכאשר אתם בוחרים צלם לחתונה, אתם לא מצפים למפעיל מצלמה שיספק לכם דיסק מלא קבצי JPG, אלא אתם מחפשים זיכרונות שנשארים לעד. ולא, זאת לא קלישאה זאת האמת! תחשבו לרגע על עצמכם ועל הוריכם... האם הם לא ניצלו תקופה זו כדי לפתוח ולהראות לכם את האלבום מהחתונה שלהם? כמובן שכן! והאם תמונות האלו לא גרמו לכם להתרגשות? ולהם?

כשאתם בוחרים בנו לתעד את היום החשוב הזה, אתם מקבלים חוויה, והיא מתחילה עוד מהמפגש הראשון שלנו, משלב ההיכרות, וממשיכה בתקשורת רצופה עד החתונה, ביום החתונה, וכמובן גם אחרי שתקבלו את האלבומים. חשוב שתדעו שאנחנו רוצים להיות הצלמים שלכם לתמיד וללוות אתכם בכל רגע חשוב שלכם, כמשפחה!

יום החתונה הוא יום מלא בהתרחשויות ומלווה בהרבה אמוציות כמו התרגשות מהמפגש עם בן/בת הזוג, מפגש עם חברים מהעבר, דאגה שהכל יתקתק כנדרש ובזמן, ציפייה אינסופית שמגיעה אל שיאה אחרי הרבה חודשים של הכנות... ואנחנו אנשי מקצוע היחידים שמלווים אתכם מתחילת היום הזה , כשהכלה מתחילה להתאפר ועד האורח האחרון ברחבת הריקודים. פרט לתיעוד של כל הרגעים המופלאים האלו, אנו גם נדאג לייצר אוירה נעימה ולא פחות חשוב נעזור בכל ההיבטים הלוגיסטיים. כל זה נעשה על מנת שאתם תהיו חופשיים ליהנות מהיום המיוחד שלכם.

אנו בטוחים שיחסי אמון שנוצרים ביננו לבינכם (שמתחילים מרגע קריאת שורות אלו) ישפיעו ישירות על איך שתיראו בתמונות ואיזה סיפור נצליח לספר בעזרת המצלמות שלנו, ולכן נשקיע את מירב מאמצנו בבניית אמון זה.

אז נכון, את האלבום של החתונה לא תפתחו כל יום וגם לא כל כמה חודשים, וזה בסדר, כי אלבום חתונה וקבצי תמונות, זה רק המוצר הגולמי... את התמורה האמתית שתקבלו אצלנו אתם תרגישו בעוד כמה שנים כשתשבו בסלון ביתכם ותרצו להראות לילדכם או סתם להיזכר ,באולם היפה שבו התחתנתם, להיזכר בטעמים של האוכל, בשמחה וצחוקים שעל פני האורחים, במוזיקה המקפיצה והכי חשוב – להיזכר בעצמכם, במפגש הראשון כשהוא רואה אותך בשמלת כלה, בנשיקה הראשונה מתחת לחופה כזוג נשוי ובעיקר ברגשות שעטפו אתכם ברגעים ההם...

שלכם,
אירית ולאון ויינשטיין