וואמוס אירועים


למה ואמוס? כי אנחנו במקום אחר….

לא בכל יום אתם חוגגים. חתונה, ברית, בריתה, בר או בת מצווה, מפגש עסקי. אתם רוצים לעשות משהו שייזכר, שיהיה ראוי לכם ולאורחיכם, אבל מתקשים להפוך את המשאלה שלכם לאירוע עצמו, על פרטיו החשובים. בוואמוס מבינים את זה, וזה ההבדל. תכנון והרכבת התמונה הגדולה על כל פרטיה, הוא המומחיות של האנשים בוואמוס. מתי מעט זכו להיחשף עד כה למקום הקסום הזה, השמועה עברה מפה לאוזן בקרב חוגים מצומצמים בלבד. תפיסתם של מנהלי המקום התבססה על שירות אחר, כולם כאחד למען הלקוח. הלקוחות של ואמוס הפכו לשגרירים, והיתר היסטוריה. הלקוח יודע מהרגע הראשון כי הוא עומד במרכז, משיחת ההיכרות ועד סיומו של האירוע.

על השולחן – האוכל מיועד למוזמנים, לכל אחד העדפות וטעמים משלו, רגישויות והרגלים המיוחדים רק לו. בוואמוס מתקיים השילוב הנדיר, בין צוות השפים הטובים ביותר, ללא פשרות לגבי חומרי הגלם האיכותיים הנמצאים בשוק, ובמחיר סביר, הוגן ומתחשב. הלקוח מקבל את הייעוץ הטוב והמותאם עבורו ועבור מוזמניו, תוך התאמה לכל סוגי ההעדפות והרגישויות, וחתירה למכנה המשותף הגבוה ביותר.

העיצוב – גם בעניין זה נמצאים בואמוס המקצוענים בתחומם. מגוון פתרונות מפתיעים ויצירתיים אשר יוצעו לכם, ויאפשרו לכם להתחבר לתפיסה שתפורה ע"פ המידה שלכם.

תכנון וארגון – גם כאן, הפרטים הקטנים מרכיבים תמונה גדולה, ומשפיעים ישירות על הצלחת האירוע. מי מאתנו מקדיש מחשבה לשאלות כמו: רישיון עסק, כשרות, דרכי הגעה וחניה, נגישות לנכים, התאמה וסידור מקומות ישיבה, מענה לשאלות ופתרון בעיות תוך כדי האירוע? מי יהיה "המבוגר האחראי", שיפעיל שיקול דעת לכשיידרש? ומה בנוגע למחיר, הסדרי התשלום ולוח הזמנים? בוואמוס יודעים לבוא לקראת הלקוח ואפשרויותיו.