טליה אירועים


מתחם האירועים "טליה" הוא אולם שעוצב מחדש בסגנון מודרני ומרענן שמעלה את הרף אף יותר. האולם ממצב את עצמו בסטנדרט גבוה וחדשני ומאובזר במערכות החדשות והמשוכללות שקיימות בתחום האירועים. בכניסה המרשימה של האולם, ניתן לחוש באווירה השונה של העיצוב המוקפד, תאורה איכותית, צוות המלצרים, סידור השולחנות, וכמובן – התפריט העשיר.

באולם תוכלו למצוא מסך לד מפואר בו ניתן להקרין תמונות וסרטונים של החוגגים באירוע, במה מפוארת, בר חדש, תאורה חדשנית, תפריט חדש ומשובח המוגש על ידי מיטב השפים הטובים ביותר בתחום, חנייה בשפע ועוד.

אנו בטליה אירועים גאים להיות בחזית תחום האירועים ולספק ללקוחת האולם חווית אירוע בלתי נשכחת ויוקרתית. בטליה אירועים ניתן לחגוג את כל סוגי האירועים החל מחתונות, ועוד מגוון אירועים שונים.

מתחם האירועים "טליה" הוא אולם שעוצב מחדש בסגנון מודרני ומרענן שמעלה את הרף אף יותר. האולם ממצב את עצמו בסטנדרט גבוה וחדשני ומאובזר במערכות החדשות והמשוכללות שקיימות בתחום האירועים. בכניסה המרשימה של האולם, ניתן לחוש באווירה השונה של העיצוב המוקפד, תאורה איכותית, צוות המלצרים, סידור השולחנות, וכמובן – התפריט העשיר. באולם תוכלו למצוא מסך לד מפואר בו ניתן להקרין תמונות וסרטונים של החוגגים באירוע, במה מפוארת, בר חדש, תאורה חדשנית, תפריט חדש ומשובח המוגש על ידי מיטב השפים הטובים ביותר בתחום, חנייה בשפע ועוד.

בטליה אירועים, ניתן לקבל עיצוב אישי של האולם, הנתון לטעמכם וכל זאת על ידי מיטב אנשי הצוות המקצועיים ביותר. אנו נשמח להעניק לכם ולאורחי האירוע שלכם חווית אירוח יוצאת דופן, לצד שירות אדיב וחגיגת טעמים בלתי נשכחת של מנות עשירות.