מירי קלה - המלצות

1 1 1 1 1 1
מירי קלה- מספר 1 !!!
קודם כל לפני כל המחמאות והתודות אני חייבת לספר את החוויה האישית שלי לפני החתונה. מהרגע שמו לי טבעת על היד התחלתי לדמיין את שמלת החלומות שלי , הלכתי לסלון כלות בפעם הראשונה והשנייה , מדדתי שמלות וכל כך נבהלתי כי הייתי נראית זוועה!! מאותו רגע החלטתי שאני בטראומה וכנראה לא אלבש לבן בחתונה שלי. אבל... בפעם השלישית שהלכתי למדוד שמלה, הרגשתי שהגעתי למקום הנכון – MIRI KALA . מהרגע שנכנסתי הבנתי שיש מולי צוות מקצועי, מסור ואכפתי. בניגוד לשאר המקומות, פה לא הייתי צריכה להסביר מה אני רוצה כי פשוט קראו אותי וישר התאימו לי את השמלה שמתאימה למבנה הגוף שלי מבלי שאדבר- מקצועיות וניסיון.

היחס החם וקבלת הפנים שקיבלתי שווים כל רגע, הרגשתי שאני הכלה היחידה בסלון בזכות היחס שקיבלתי. זה מסוג הרגעים שלעולם לא אשכח. כל כך נהניתי לבוא למדידות ולבנות את השמלה שלי ביחד עם מירי והצוות צעד צעד, שלב שלב. כמובן שבכל שלב הייתה התייעצות ושום דבר לא הוחלט בלעדיי (למרות שכל מה שרציתי מירי כבר ידעה שאני רוצה). קיבלתי המון מחמאות על השמלה אפילו מגברים (שבד"כ כל השמלות נראות להם אותו הדבר) שאמרו ששמלה כזאת הם עוד לא ראו. מירי שמה דגש על מקוריות ועל העיצוב מכף רגל ועד ראש ורואים זאת ביצירות שלה. מלבד כל אלה, היא תמיד הייתה לצדי ועזרה לי בהרבה דברים שלא קשורים לשמלה עצמה, סוג של פסיכולוגית כלות וכדור הרגעה אנושי. הייתה לי חוויה מדהימה שהייתי מוכנה לעבור שוב רק בשביל להיזכר ברגעים המדהימים שחוויתי שם. בנוסף לכל זאת, שולה עזרה לי לסגור מלון במחיר מושלם ודאגה לכל הפרטים הקטנים ,אני רק אוסיף שהיא הורידה לי הרבה מהלחץ של הסידורים. אני ממליצה בחום לכל אחת ואחת לעצב את שמלת חלומותיה אצל מירי מספר 1. אני יכולה לחפור עוד שעות אבל אנסה לסכם הכול בכמה מילים:
טבעת, חתונה, שמלת כלה, לבן, שמנה, רזה, התרגשות, דמעות, חיבוק, תמיכה, אהבה, חום, עזרה, שיחות ארוכות, עידוד, ייעוץ, מלון, חתן, כלה, מפגש מרגש, שירים ברקע, ציוד נלווה לשמלה, תיק מסודר לערב, נשיקות, חיבוקים, התרגשות, סיור, חופה, חתונה, לילה, מלון, בוקר, שמלה מלוכלכת חזרה, נשיקות, חיבוקים, טלפונים, חום ואהבה!
תודה רבה לכל הצוות .

ממליצה בחום רב לכל מי שמעוניינת ביותר מסתם שמלה לבנה...