מרי מי


  כלה יקרה,
אני מזמינה אותך להכנס לסטודיו עיצוב שמלות הכלה שלי – מרי מי, כבר בכניסה תחושי באווירה המיוחדת שתכניס אותך לחוויה המרגשת של בחירה, התאמה ועיצוב שמלת הכלה שלך.
מזה 20 שנה אני מלבישה ומלווה כלות מאושרות אל חופותיהן. הגעתי עד הלום בזכות אלפי כלות הממליצות עליי בחום מכל רחבי הארץ, מאות כלות שמו בי את מיבטחן, ואני החזרתי להן בשמלות יפהפיות וביחס מלכותי.
בשקט ושלווה תוכלי לעשות הכרות אישית ראשונה עם מבחר עשיר של שמלות כלה. סיבוב אחד בין השמלות בסטודיו, ואולי אחד נוסף, רפרוף, מישוש, בחינה, תוכלי להתרשם ולבחור את השמלות שנראות לך יותר… אותן נתלה בנפרד לקראת מדידה.
אני יודעת עד כמה חשוב ומרגש הוא יום כלולותיך ולכן אני מתחייבת לגרום לך להרגיש כמו מלכה אמיתית. כלות רבות מכל רחבי הארץ יודעות שאני עומדת בהבטחותיי. המוטו שלי במרי מי עיצוב שמלות כלה הוא לתת לכלה מעבר לציפיותיה, אני דוגלת בדגמים בקו נקי וייחודי העשויים מבדים איכותיים כדוגמת: משי, טפט, אורגנזה ותחרות במגוון רקמות וגוונים.
האתגר שלי הוא להוציא ממך הכלה את הטוב ביותר גם עם אינך בעלת מידות מושלמות כפי שאולי רצית להיות ולגרום לך להפתיע את עצמך. אני מאמינה ששמלת כלה יפה היא שמלה העומדת במבחן הזמן, ולא כזו שהופכת להיות מגוחכת עם השנים. אני מבטיחה זאת על ידי היצמדות לקו הקלאסי המוכיח את עצמו כל פעם מחדש.
מאחלת לך חוויה מופלאה של בחירה ועיצוב שמלת הכלולות שלך, חוויה שתתחיל אצלי בסטודיו, ותלווה אותך אל תוך הערב הנפלא – ליל כלולותייך שישאר בזכרונך לעד.