אילה שני


החלטתם לערוך טקס נישואין אישי. נכון, טקס כזה כשלעצמו אינו הופך אתכם נשואים רשמית בישראל, אך יש לו משמעות אישית, זוגית וייחודית לכם. הטקס שאערוך לכם יבטא כל זאת ויותר:


החיבור לטקס המסורתי:
אנו נלמד יחד את מרכיבי הטקס המסורתי ומה משמעותם. למשל: למה פורשים חופה, למה מקדשים בטבעת, מה מסמלת הכתובה, למה שותים יין, מה משמעות שבירת הכוס ועוד. מתוך כך תבחרו, בעזרתי, מה לכלול בטקס שלכם, ואיזו משמעות אישית תתנו לכל חלק. ביחד נכתוב למשל, משפטי קידושין אישיים ונוסח כתובה שהיא רק שלכם.

האפשרות לשתף משפחה וחברים:
טקס אישי הוא הזדמנות נהדרת לשתף את יקיריכם: כמלווים לחופה, כעומדים אתכם מתחתיה,עולים לברך, מקדישים לכם שיר... אנו ניצור יחד מעורבות מרגשת של בני משפחה וחברים בטקס, במינון ובסגנון המתאים לכם.

הטקס הוא לב האירוע:
הטקס הייחודי שאערוך לכם ימקד אליו את כל האנרגיה והקשב, מה שאתם אומרים נקלט בתשומת לב, החוויה היא של התכנסות והתרגשות, קהל שלם מעצים בנוכחותו זוג שמתחייב לחיים משותפים. “מה שיוצא מן הלב, נכנס אל הלב”, כך בדיוק זה ירגיש לכם ולאורחים.

והכי חשוב - טקס שהוא רק שלכם:
אנו נבנה את הטקס כך שהוא יבטא בצורה יפה ובהירה את משמעות הנישואין עבורכם. לכל זוג הסיפור שלו, בכל זוג הקסם שלו... ביחד ניצור את הדרך לשלב זאת בטקס, ניהנה מהתהליך וגם מהתוצאה.

הכנת הטקס:
נערוך 2 פגישות להכרות והכנת הטקס, ואני זמינה לכם תמיד במיילים ובטלפון, למחשבה ותכנון משותף. אני אבנה לכם את הטקס לפרטי פרטיו, ואנחה אתכם איך להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר. אני ממליצה לכלול בטקס כתובה מעוצבת, שאותה ננסח יחד, ועליה נחתום באופן חגיגי לפני הטקס.

מעט אודותיי:

גרה בגבעתיים, נשואה ואם לשלושה בנים.

גדלתי בבית דתי-מסורתי, שלימד אותי לאהוב יהדות יפה ופתוחה. את השורשים האלה, כמו גם את יכולתי ליצור חוויה מרגשת ועמוקה, אביא לטקס שלכם. אני רוצה שתדעו: אתם בידיים טובות ובטוחות, המכירות את טקס הנישואים לעומקו, בלב ובנפש.

אני בוגרת לימודי פסיכולוגיה ועוסקת למעלה מעשרים שנה בהנחיה ואימון להתפתחות אישית.

בנוסף,אני לומדת במסלול הסמכה למנהיגות יהודית-חילונית במכון “תמורה”.