ערוגות בושם


ערוגות בושם הוא לא עוד אולם אירועים, אלא מרחבים של טבע, פיסת שלווה רחוקה מההמון העירוני ואולם רחב ידיים שמשלב בתוכו טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב שובה לב וייחודיות. אנחנו כאן כדי ליצור לכם חוויה איכותית, שתגרום לאורחים שלכם להלל ולשבח במשך זמן רב. המטעמים שיוגשו לכם על ידי מיטב השפים ישאירו טעם של עוד ותחושה שמי שידו נגעה בדבר עשה זאת באהבה גדולה. ההמלצות החמות שאנו מקבלים והתשבוחות הרבות הם תוצרים של שנים. שנים של ניסיון, של נתינה, עשייה ענפה ועבודה לפי המוטו המוביל אותנו: אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

לחגוג עם האהובים סביבכם, תמיד גורם לנו לרצות את הטוב ביותר. אנחנו, בערוגות בושם, נעזור לכם להפיק את האירוע שעליו תמיד חלמתם, פשוט כי נתאים את עצמנו לרצונות שלכם, והכי חשוב כי אנחנו עובדים מהלב.

אנחנו מחכים להגשים לכם חלום.

חוויה קולינרית

אחת החוויות המשמעותיות ביותר שגורמות לכל אדם לשבח ולפאר את ערוגות בושם, הינה מנות האוכל ושלל הקינוחים המוגשים לאורך כל האירוע בפני האורחים. הסיבה העיקרית להצלחה המרובה שלנו בהשארת חותם משמעותי כל כך, נעוצה בניסיון עשיר של שנים בתחום הקולינרי, עבודה עם מיטב אנשי מקצוע, שרואים בכל מנה כיצירת אומנות אישית שלהם, וכן בהקפדה על איכות חומרי הגלם וטריות המוצרים.

אנו מקפידים לענות לכם על הצורך האישי ולהתאים את המנות לאופי הארוע. בערוגות בושם, רואים בהקמת תפריט לאירוע, הזדמנות לחדש, לגוון וליצור חוויה שעומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, ומצליחה ליצור ייחודיות בין אירוע לאירוע.

בית הקפה שלנו- הזדמנות לצאת מהעיר ולהתחבר לכפר

איך נוכל לרצות מגוון רחב של אנשים שמגיעים לחגוג יחד באותה העת?

אצלנו בערוגות בושם, חשבנו מחוץ לקופסה, והקמנו חדר בית קפה, לאוהבי השיחות, לאלה שמתרחקים מהקהל ההמוני או סתם אוהבים להנות מקפה משובח ומגוון עשיר של עוגיות מעשה ידי קונדיטור הבית שאופה עבורכם באהבה. העיצוב המופלא של החדר ישאיר בכם חשק להישאר שם הרבה מעבר לכוס קפה.

חדר יין ופרלינים- חוויה קולינרית מפנקת

לחובבי היין ואוהבי המתוקים, הקמנו עבורכם חדר קסום, בו תוכלו להנות מיין בייתי שמיוצר עבורנו ומיני פרלינים ושוקולדים מעשה ידי שוקולטר שהגיע היישר מאיטליה לפנק אתכם במגוון מתוקים שישאירו לכם ולאורחים שלכם טעם של עוד.

*לחודשי הקיץ:
בימים ב-ד 300 ש"ח למנה (במזנונים) כולל הגברה, תאורה, מסכים, בר תוצרת חוץ, חדר יין ופרלינים ובית הקפה שלנו (מינימום 300 מוזמנים). * ימי א' החל מ250 מוזמנים