דניאל דנילוב צלמים


שמי דניאל ,אני הבעלים והצלם הראשי לפני שאני צלם, אני קודם כל בן אדם. ואני מאוד אוהב לצלם! לא משנה כמה אני מקצוען ברמה גבוה, אני כל הזמן מתפתח ולומד עוד, לומד מכל זוג, לומד מכל לקוח, לומד מכל אתגר. מה שמושך אותי בצילום, זה קודם כל להעביר דרך תמונה, את מה שאנחנו בדרך כלל מפספסים ושוכחים לזכור- את הפרטים הקטנים, החוויה, ההתרגשות , ועוד...

אני מחפש להפוך את התמונות שלכם למקוריות וייחודיות, כאשר לתאורה יש השפעה רבה על התמונה, להפוך אותה לעוצמתית יותר! ואתם...אני לא סתם אצלם אתכם. על מנת שנצליח בגדול אצטרך להכיר אתכם מקרוב, עד כמה שתרגישו בנוח לשתף, אבל אני תמיד מוכן לדעת עוד.. ולמה זה חשוב, כי אני שם בשבלכם מתחילת היום עד סופו, החיבור בינינו, לקלוט אתכם ברגעים מרגשים וכן גם לתמוך בכם ולכוון אתכם ברגעים של אתגרים לא פשוטים.

חיוך, הקשבה ורמת שירות גבוה זה המוטו שלי אני מתאים את השירות שלי בהתאם לצרכי כל זוג, עם גמישות וגוון. אינני יכול לשנות לגמרי את סגנון הצילום שלי בשבילכם, להפך, אני מתאים את עצמי לחוויה אינדיבידואלית ומיוחדת עבורכם וזאת על מנת להפוך את היום החתונה שלכם ליום חלומי עם מזכרות יפהפיות. אתם תקבלו את השירות הכי טוב ואיכותי, לצד תוצר צילום אומנותי, מיוחד ומרשים.

אנחנו נעשה מספר תיאומי ציפיות , בניית לוז והתאמה לאירוע שלכם, כך שנהיה מסונכרנים ומוכנים להכל!

הצוות שלי, אנחנו צוות חזק, שעובד יחד, ומעבר למקצועיות ואיכות הכי גבוה, אתם תקבלו את השירות ויחסי אנוש מעל ומעבר למה שאתם מצפים.

אני נהנה מהעיסוק שלי ולכן לא יהיה לכם משעמם איתי :) ואנחנו נמשיך להיפגש בעוד ארועים של כל הקרובים וחברים שלכם... מבטיח!

בזכות ההמלצה שלכם!