בודה בלנקה BODA BLANCA


מתחם אירועים יוקרתי

בקומפלקס החדש והמפואר ישנם שני גני אירועים ובהם שני אולמות: אולם לאירועים בסדר גודל של עד 250 אורחים ואולם לאירועים עד 750 אורחים. ניסיון רב שנים מומחיות בקולינריה משתלבים באופן מושלם עם עיצוב חדשני ומרהיב וציוד מתקדם. התוצאה: מתחם מושקע לאירועים בלתי נשכחים.

עיצוב מושלם

את פני האורחים שלכם יקבל העיצוב המרהיב והמוקפד שלנו, כולל קיר לדים מרשים שתורם לאווירה הייחודית במהלך האירוע כולו. על הקיר ניתן להקרין לאורך האירוע שלכם תמונות שצולמו לאורך היום המרגש או סרטון מושקע מהמשפחה או מהחברים. כמו כן, המתחם מאובזר גם במערכות תאורה והגברה מן המשוכללות בארץ.

כמובן שתוכלו להיפגש עם מעצב האולם שלנו ולבחור מתוך קטלוג ענקי גם את העיצוב לחופת חלומותיכם. בודה בלנקה הוא מתחם האירועים היחיד באשדוד אשר פועל כל השנה, הן בקיץ והן בחורף, ומציע חופה מיוחדת תחת כיפת השמיים, ליצירת חוויה שכולה אהבה, באווירה עוצרת נשימה.

קולינריה בבודה בלנקה

בתחום הקולינרי מתחם בודה בלנקה מציע מנות איכותיות של שפים מהשורה הראשונה בארץ. על המטבח והתפריט אמונים שפים עתירי ניסיון ברמה גבוהה, אשר יכינו עבורכם מנות מקוריות ומפתיעות. המנות מצולחתות על כלי הגשה מיוחדים, שנבחרים בקפידה וכמותם לא רואים בגנים ובאולמות אירועים אחרים. המירקם הקולינרי עם הניחוחות ורחשי הצליה מוגשים ישירות לשולחנו עם צוות מלצרים ייצוגי ומקצועי המעניק לאורחים שירות VIP.

חגיגה של אהבה בכל ימות השנה

בודה בלנקה הוא מתחם האירועים היחיד באשדוד אשר פועל כל השנה, הן בקיץ והן בחורף, ומציע גן קסום עם חופה מלכותית תחת כיפת השמיים,באווירה עוצרת נשימה.